Понеділок, 11.12.2017, 20:49
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
     

Лисичанська загальноосвітня
школа I-III ступенів № 4

Меню сайту
Наш чат
Зараз на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блог

Головна » 2013 » Листопад » 15 » Вітаємо переможців та призерів предметних олімпіад!
21:28
Вітаємо переможців та призерів предметних олімпіад!

Традиційно в листопаді - грудні проходять міські етапи предметних олімпіад. Учні нашої школи демонструють високий рівень знань та творчої самореалізації з різних предметів. Вітаємо кращих з кращих!!! Бажаємо подальших успіхів та досягнень!

 

німецька мова Живага Анастасія 8а клас ІІІ місце
німецька мова Зоз Тетяна 9б клас ІІІ місце
німецька мова Лавренко Юлія 10 клас ІІІ місце
німецька мова Горобинська Анастасія 11 клас ІІІ місце
технічна праця Котов Андрій 8а клас ІІІ місце
технічна праця Бондаренко Данило 9а клас V місце
технічна праця Кафтанов Богдан 10 клас ІV місце
технічна праця Корнєв Костянтин 10 клас ІІІ місце
обслуговуюча праця Живага Анастасія 8а клас І місце
англійська мова Беденко Дмитро 8а клас ІХ місце
англійська мова Чередниченко Дмитро 11 клас VІІІ місце
фізична культура Смиренська Лілія 11 клас V місце
фізика Малащук Ольга 7-Б клас ІХ місце
фізика Живага Анастасія 8-А клас VI місце
фізика Зоз Тетяна 9-Б клас VIII місце
фізика Журавльов Сергій 10 клас VII місце
фізика Якусевіч Дар'я 11 клас VIII місце
біологія Хмельницький Дмитро 8-Б клас VI місце
біологія Чумаченко Ангеліна 10 клас V місце
біологія Євтушенко Альона 11 клас V місце
історія Журавльов Сергій 10 клас VII місце
історія Боровська Марія 11 клас ІХ місце
конкурс ім.Т.Шевченка Бервінова Олександра 6-Б клас VII місце
конкурс ім.Т.Шевченка Данченко Ольга 9-А клас IV місце
конкурс ім.Т.Шевченка Жердєва Ольга 11 клас IV місце
математика Малащук Ольга 7-Б клас V місце
математика Зоз Тетяна 9-Б клас VIII місце
математика Жердєва Ольга 11 клас Х місце
конкурс ім. П.Яцика Шинкаренко Денис 3-А клас ІХ місце
конкурс ім. П.Яцика Руденко Аліна 4-А клас VІІІ місце
конкурс ім. П.Яцика Рубцова Ангеліна 5-А клас VІІІ місце
конкурс ім. П.Яцика Іваннікова Орина 6-Б клас ІІ місце
конкурс ім. П.Яцика Лебеденко Валерія 10 клас VІІІ місце
географія Живага Анастасія 8-А клас VІ місце
географія Зоз Тетяна 9-Б клас ІІ місце
географія Волкова Анастасія 10 клас VІІ місце
хімія Чорнобривка Владислав 7-А ІІІ місце
хімія Чередниченко Дмитро 11 клас VІІІ місце
російська мова Зоз Тетяна 9-Б клас V місце
економіка Якусевіч Дар'я 11 клас V місце
інформаційні технології Воронцова Євгенія 10 клас VІІІ місце
інформаційні технології Лебеденко Валерія 10 клас V місце

 

Переглядів: 438 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Карта сайту
Актуально
Календар
На нашому сайті
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 422

Copyright MyCorp © 2017