Понеділок, 21.08.2017, 10:27
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
     

Лисичанська загальноосвітня
школа I-III ступенів № 4

Меню сайту
Наш чат
Зараз на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блог

Головна » 2016 » Листопад » 28 » Вітаємо призерів та учасників предметних конкурсів та олімпіад
19:46
Вітаємо призерів та учасників предметних конкурсів та олімпіад

Традиційні для листопада міські предметні олімпіади та конкурси виявляють найкращих знавців  шкільних дисциплін. Вітаємо учнів нашої школи, які, продемонструвавши гарні знання, досягли перемоги!

Предмет Прізвище, ім'я учня Клас Місце
Технічна праця Духновський Євген 7-А І
Технічна праця Живага Володимир 7-А ІІ
Технічна праця Бандуров Руслан 8-А І
Технічна праця Беркут Владислав 9-А І
Технічна праця Фіронов Артем 10 ІІ
Обслуговуюча праця Таранська Світлана 7-А І
Обслуговуюча праця Алтухова Ганна 7-А ІХ
Обслуговуюча праця Яблуненко Валерія 8-Б VII
Обслуговуюча праця Виблова Карина 10 ІІ
Обслуговуюча праця Живага Анастасія 11 І
Німецька мова Шульга Орина 8-Б IV
Німецька мова Іваннікова Орина 9-Б І
Німецька мова Сергієнко Єлизавета 10 І
Російська мова Іваннікова Орина 9-Б VII
Російська мова Чернявська Тетяна 11 Х
Математика Кожухова Олександра 7-А ІІІ
Математика Кладко Дар'я 10 VIII
Математика Живага Анастасія 11 ІХ
Конкурс імені П.Яцика Маренич Катерина 3-А І
Конкурс імені П.Яцика Семьонова Марія 5-Б ІІ
Конкурс імені П.Яцика Кожухова Олександра 7-А VII
Конкурс імені П.Яцика Іваннікова Орина 9-Б ІІІ
Конкурс імені П.Яцика Васильєва Владислава 10 ІХ
Конкурс імені П.Яцика Чернявська Тетяна 11 VI
Конкурс імені Т.Шевченка Веретеннікова Світлана 5-А IV
Конкурс імені Т.Шевченка Живага Анастасія 11 V
Історія Сергієнко Єлизавета 10 VIII
Англійська мова Худолєй Альона 8-А ІХ
Англійська мова Сергієнко Єлизавета 10 ІХ
Фізика Кожухова Олександра 7-А ІІ
Фізика Шевченко Єлизавета 8-Б VI
Фізика Хмельницький Дмитро 11 VI
Українська мова та література Васильєва Владислава 10 Х
Хімія Чернобривка Владислав 10 VI
Хімія Коробова Катерина 11 ІХ
Економіка Хмельницький Дмитро 11 ІХ
Біологія Петренко Тетяна 9-А VIII
Біологія Нєрєзова Єлизавета 11 Х
Інформаційні технології Муромцева Вікторія 10 ІІІ
Інформаційні технології Живага Анастасія 11 VI
Правознавство Риженкова Анжеліка 11 VIII
Географія Коробова Катерина 11 ІХ

 

Переглядів: 261 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Карта сайту
Актуально
Календар
На нашому сайті
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 416

Copyright MyCorp © 2017