Середа, 13.12.2017, 07:23
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
     

Лисичанська загальноосвітня
школа I-III ступенів № 4

Меню сайту
Наш чат
Зараз на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блог

Головна » 2017 » Листопад » 19 » Вітаємо учасників та призерів олімпіад
21:34
Вітаємо учасників та призерів олімпіад

Вітаємо учнів нашої школи, які, продемонструвавши гарні знання, досягли перемоги!

Прізвище, ім'я Клас Предмет Місце
Таранська Світлана 8-А обслуговуюча праця І
Виблова Карина 11 обслуговуюча праця ІІ
Лінчицька Вероніка 8-А обслуговуюча праця ІІІ
Бандуров Руслан 9 технічна праця І
Живага Володимир 8-А технічна праця ІІ
Маренич Катерина 4-А конкурс ім. П.Яцика ІІІ
Веретеннікова Світлана 6-А конкурс ім. Т.Шевченка І
Петренко Вікторія 8-А конкурс ім. Т.Шевченка ІІ
Кожухова Олександра 8-А біологія ІІІ

Вітаємо всіх учасників предметних олімпіад та конкурсів!

Прізвище, ім'я Клас Предмет
Разумовська Олена 8-А німецька мова
Чижов Андрій 7-А математика
Кожухова Олександра 8-А математика
Бандуров Руслан 9 математика
Васильєва Владислава 11 математика
Фіронов Артем 11 технічна праця
Лебідь Єлизавета 7-Б обслуговуюча праця
Васильєва Мирослава 3-А конкурс ім. П.Яцика
Шеховцова Євгенія 5-Б конкурс ім. П.Яцика
Веретеннікова Світлана 6-А конкурс ім. П.Яцика
Шинкаренко Денис 7-А конкурс ім. П.Яцика
Кожухова Олександра 8-А конкурс ім. П.Яцика
Роденкова Вікторія 9 конкурс ім. П.Яцика
Бервінова Олександра 10 конкурс ім. П.Яцика
Васильєва Владислава 11 конкурс ім. П.Яцика
Смикова Марія 5-Б конкурс ім. Т.Шевченка
Шинкаренко Денис 7-А конкурс ім. Т.Шевченка
Пшенична Катерина 9 конкурс ім. Т.Шевченка
Козакова Катерина 11 конкурс ім. Т.Шевченка
Тилилим Богдан 8-А історія
Климентов Савелій 9 історія
Полякова Кристина 10 історія
Васильєва Владислава 11 історія
Бородавкін Дмитро 8-А англійська мова
Роденкова Вікторія 9 англійська мова
Бервінова Олександра 10 англійська мова
Сергієнко Єлизавета 11 англійська мова
Шинкаренко Денис 7-А фізика
Кожухова Олександра 8-А фізика
Бандуров Руслан 9 фізика
Кладко Дар'я 11 фізика
Шинкаренко Денис 7-А українська мова
Кожухова Олександра 8-А українська мова
Шульга Орина 9 українська мова
Виблова Карина 11 українська мова
Чижов Андрій 7-А хімія
Зубков Данило 8-А хімія
Бандуров Руслан 9 хімія
Козакова Катерина 11 хімія
Бандуров Руслан 9 біологія
Бервінова Олександра 10 біологія
Колесникова Мілена 11 біологія
Чорнобривка Владислав 11 економіка

 

Переглядів: 83 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Карта сайту
Актуально
Календар
На нашому сайті
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 422

Copyright MyCorp © 2017