Четвер, 21.03.2019, 16:13
Вітаю Вас Гость | RSS

     Лисичанська загальноосвітня школа № 4

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Зараз на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Блог


21:06
Вітаємо учасників та призерів предметних олімпіад та конкурсів!

Вітаємо учнів нашої школи, які, продемонструвавши гарні знання, досягли перемоги!

Прізвище, ім'я Клас Предмет Місце
Ігнащук Ольга 3-А конкурс ім. П.Яцика ІІ
Веретеннікова Світлана 7-А конкурс ім. Т.Шевченка ІІІ
Кушнір Катерина 8-А німецька мова ІІ
Кожухова Олександра 9-А фізика ІІ
Загорський Владислав 8-Б технічна праця ІІІ
Живага Володимир 9-А технічна праця ІІІ
Бандуров Руслан 10 технічна праця І
Лебідь Єлизавета 8-Б обслуговуюча праця І
Горбаньова Вікторія 8-А обслуговуюча праця ІІІ
Таранська Світлана 9-А обслуговуюча праця І
Алтухова Ганна 9-А обслуговуюча праця ІІІ

Вітаємо всіх учасників предметних олімпіад та конкурсів!

Прізвище, ім'я Клас Предмет
Беденко Діана 4-А конкурс ім. П.Яцика
Луганська Анастасія 5-А конкурс ім.П.Яцика
Смикова Марія 6-Б конкурс ім. П.Яцика
Веретеннікова Світлана 7-А конкурс ім. П.Яцика
Петренко Даяна 8-Б конкурс ім. П.Яцика
Петренко Вікторія 9-А конкурс ім. П.Яцика
Луганська Анастасія 5-А конкурс ім. Т.Шевченка
Смикова Марія 6-Б конкурс ім. Т.Шевченка
Шинкаренко Денис 8-А конкурс ім. Т.Шевченка
Петренко Вікторія 9-А конкурс ім. Т.Шевченка
Кожухова Ольга 7-А українська мова та література
Кушнір Катерина 8-А українська мова та література
Кожухова Олександра 9-А українська мова та література
Роденкова Вікторія 10 українська мова та література
Чижов Андрій 8-А історія
Тилилим Богдан 9-А історія
Чумак-Жунь Даніїл 10 історія
Кожухова Олександра 9-А біологія
Бандуров Руслан 10 біологія
Майор Олександр 9-Б англійська мова
Роденкова Вікторія 10 англійська мова
Живага Володимир 9-А правознавство
Разумовська Олена 9-А німецька мова
Курносов Владислав 7-А фізика
Чижов Андрій 8-А фізика
Грідін Микита 8-Б хімія
Кожухова Олександра 9-А хімія
Бандуров Руслан 10 хімія
Набойченко Анастасія 7-Б математика
Чижов Андрій 8-А математика
Кожухова Олександра 9-А математика
Корнєв Артем 10 математика
Краснощок Юлія 7-Б інформаційні технології
Мордовцева Дар'я 8-А інформаційні технології
Живага Володимир 9-А інформаційні технології
Климентов Савелій 10 інформаційні технології
Шинкаренко Денис 8-А географія
Юдіна Вікторія 9-Б географія
Роденкова Вікторія 10 географія
Чижов Андрій 8-А інформатика
Корнєв Артем 10 інформатика
Климентов Савелій 10 технічна праця
Юдіна Вікторія 9-Б російська мова

 

Переглядів: 139 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Карта сайту
Актуально
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Фраза тижня
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019