Середа, 24.01.2018, 07:27
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
     

Лисичанська загальноосвітня
школа I-III ступенів № 4

Меню сайту
Наш чат
Зараз на сайті

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Дитяча організація

З метою об'єднання учнів школи для добрих, корисних справ, виробленню активної життєвої позиції, переконань у школі створена дитяча організація "Третя рота", яка входить до складу Лисичанського міського відділення ЛОДГО "Лугарі" "Доля". Шкільна дитяча організація "Третя рота" працює під девізом: "Ми - "Третя рота", сонячні діти! Промені наші ласкаво всім світять!", має свої атрибути: прапор, емблему, гімн. Головними завданнями організації є виховання у дітей та юнацтва національної свідомості, гідності, активної громадської позиції, любові до своєї Батьківщини, поваги до старших і турботи про молодших, вивчення історії та культури України, рідного краю, традицій, звичаїв,  прищеплення любові до рідної мови, виявлення та розвиток організаторських здібностей у дітей та молоді, організація змістовного дозвілля.
Організація складається із загонів, у кожному з яких обирають актив. Загони об'єднуються в ланки: "Грайлики" (1-4 класи), "Знавці" (5-8 класи), "Майстри" (9-11 класи). Актив кожного загону складає Раду лідерів. Вищим органом самоврядування є загальношкільна конференція, яка проводиться двічі на рік. На ній підводяться підсумки проведеної роботи, ставляться задачі на наступний рік, затверджуються кандидати в актив дитячої організації, визначається день виборів голови дитячої організації "Третя рота", у яких  беруть участь учні 5-11 класів та педагогічний колектив школи.
Сучасна молодь повинна мати активні стійкі життєві позиції, намагатися зробити свій внесок у розвиток суспільства, зробити власне життя успішним і значущим для Батьківщини. Організація дитячого самоврядування в школі дає можливість учням розвинути свої особистісні якості, формувати здатність до самовизначення, самостійності, активності, формування життєвого досвіду. 

Форма входу
Карта сайту
Актуально
Календар
На нашому сайті
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 425

Copyright MyCorp © 2018