Неділя, 23.07.2017, 04:56
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
     

Лисичанська загальноосвітня
школа I-III ступенів № 4

Меню сайту
Наш чат
Зараз на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша гордість

 Випуск  Золоті медалісти  Срібні медалісти
 1963    Ліговський Валерій Васильович
 1964    Григор'єва Людмила Платонівна
 1965  Боженова Надія Костянтинівна  Зарубіна Людмила Олексіївна
 1966
 Сидорова Тетяна Іванівна
Сербіна Людмила Максимівна
Босевська Віра Михайлівна
Романовська Агнесса Петрівна
Соловйова Людмила Василівна
 Валагура Тамара Іванівна
Кульгіна Надія Іванівна
Флоринська Валентина Петрівна
 1967  Голубева Валентина Андріївна
Стадніков Віктор Олексійович
Морошкіна Надія Іванівна
 Ковш Олександр Миколайович
Метасева Любов Михайлівна
 1968    Дубов Євген Володимирович
 1970
 Семенкова Галина Володимирівна
Запорожченко Юрій Іванович
 
 1973  Запорожченко Ольга Іванівна  
 1974  Крайдман Євген Натанович  
 1977  Панас Сергій Богданович  
 1979  Шепеленко Олексій Федорович  
 1980  Добровольський Юрій Іванович
Чижова Ірина Ігорівна
Дмитриєва Камелія Анатоліївна
Неведова Олена Михайлівна
Шепотько Вікторія Степанівна
 
 1987  Андреєва Олена Олександрівна  Чижова Наталія Вікторівна
 1989    Гуцкало Олена Миколаївна
Єжак Тетяна Вікторівна
Пирлик Анатолій Григорович
Носуля Юлія Володимирівна
 1990    Валика Світлана Миколаївна
 1991    Бугаєвська Олена Петрівна
 1993  Карпейчик Галина Миколаївна  Карпенко Оксана Сергіївна
 1994  Больба Альбіна Іванівна
Величко Ольга Борисівна
Горяча Лілія Василівна
Байракова Олена Вікторівна
Єжак Євген Вікторович
 
 1995    Кудінов Сергій Сергійович
 1996    Кандрин Вадим Юрійович
 1997  Гайдук Тетяна Олексіївна
Пильтенко Людмила Олексіївна
Стрижакова Олена Володимирівна
 Бовкун Олександра Сергіївна
 1998    Гапотченко Світлана Володимирівна
 1999
 Рунишкіна Елліна Олегівна
Нікіфорова Тетяна Юріївна
 Березін Євген Ігорович
Портянкін Олександр Анатолійович
Толмачова Оксана Михайлівна
 2000    Коробка Олександр Олександрович
Гапотченко Олександр Володимирович
Клімова Ірина Олександрівна
Тимченко Ігор Вадимович
 2001    Лашманов Артем Олександрович
Левченко Ганна Михайлівна
Євженко Тетяна Миколаївна
Риндіна Інна Геннадіївна
 2002  Вибач Надія Володимирівна
Єманова Наталія Геннадіївна
Гречко Ольга Анатоліївна
Щемель Тетяна Вікторівна
 
 2003  Курятник Наталія Олегівна
Поліщук Аліна Ігорівна
 
 2004  Запорожченко Павло Юрійович
Швець Альона Юріївна
 Синельніков Валерій Вікторович
Соловйова Ольга Олександрівна
Бахарева Катерина Олександрівна
Синзюк Марина Сергіївна
 2005  Півень Вікторія Олександрівна
Кравцова Наталія Олександрівна
Лашманова Ганна Олександрівна
 
 2006  Татаринов Ігор Сергійович
Гладкий Віталій Олександрович
Ситніков Валерій Валерійович
Тельнова Ольга Павлівна
 Хруслова Наталія Олександрівна
 2007  
 Дуда Тетяна Михайлівна
Рибченко Олена Володимирівна
 2008
 Гроза Катерина Андріївна
Очиченко Наталія Романівна
 Сибгатулін Руслан Вікторович
 2009    Бондаренко Анастасія  Олегівна
2012 Стегнієнко Ольга Андріївна
Сокольська Юлія В'ячеславівна
Сидоренко Олександр Валерійович
Стегнієнко Юлія Андріївна
2013

Жердєва Ольга Олександрівна

Якусевич Дар'я Олегівна

 
2015 Зінченко Анна Андріївна

Лавренко Юлія Вадимівна

Лебеденко Валерія Сергіївна

Чумаченко Ангеліна Володимирівна

 

Форма входу
Карта сайту
Актуально
Календар
На нашому сайті
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 414

Copyright MyCorp © 2017