Неділя, 20.08.2017, 07:58
Ви увійшли як Гость | Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS
     

Лисичанська загальноосвітня
школа I-III ступенів № 4

Меню сайту
Наш чат
Зараз на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Документи

Про переведення учнів до наступного класу та випуск зі школи

На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», відповідно до наказу МОНУ від 14 липня 2015 року № 762 зареєстрованого у Міністерстві юстиції 30 липня 2015 року за  № 924/27369. «Порядок переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу» вважати такими, що

1. Переведені до 2а класу:

1.1 Бевзюк Анастасія Юріївна

1.2 Беденко Діана Дмитрівна

1.3 Божко Аліна Дмитрівна

1.4 Бондаренко Кирило Дмитрович

1.5 Васильєва Мирослава Валентинівна

1.6 Воскоєнко Микита Руславнович

1.7 Гуцкало Катерина Андріївна

1.8 Драгун Ігор Андрійович

1.9 Дрожина Дар’я Романівна

1.10 Добровольський Денис Сергійович

1.11 Єжак Аліса Євгенівна

1.12 Живага Марія Андріївна

1.13 Зубенко Дмитро Сергійович

1.14 Іванюченко Іван Євгенович

1.15 Кодацький Георгій Русланович

1.16 Кудина Іван Олегович

1.17 Пашкова Анастасія

1.18 Пашков Олександр

1.19 Петренко Дмитро Олексійович

1.20 Полякова Марія Михайлівна

1.21 Пугацька Мирослава Станіславівна

1.22 Пукута-Мбунду Арсен

1.23 Рожкова Аліна Максимівна

1.24 Сазонов Степан Сергійович

1.25 Сметанкіна Кіра Володимирівна

1.26 Чумаченко Дмитро Сергійович

2. Переведені до 2б класу:

2.1 Верига Анатолій Сергійович

2.2 Годунова Наталія Миколаївна

2.3 Грицутенко Богдан Володимирович

2.4 Гуцаленко Владислава Вячеславівна

2.5 Землянко Злата Віталіївна

2.6 Кондратенко Євгеній Костянтинович

2.7 Костіна Віталіна Денисівна

2.8 Кочаков Дмитро Едуардович

2.9 Літкевіч Олександр Олександрович

2.10 Лунгор Ганна Олександрівна

2.11 Лорер Софія Сергіївна

2.12 Мушникова Катерина Олександрівна

2.13 Мясоєдова Альона Вікторівна

2.14 Некрасова Анастасія Денисівна

2.15 Персій Дар'я Юріївна

2.16 Риндіна Поліна Володимирівна

2.17 Слюсаренко Олександра Олександрівна

2.18 Слюсаренко Софія Олександрівна

2.19 Толстой Данило Сергійович

2.20 Юсєва Домініка Сергіївна

3. Переведені до 3а класу:

3.1 Білецький Валерій

3.2 Білецький Іван

3.3 Блихіна Єлизавета

3.4 Войциховська Євгенія

3.5 Гапотченко Владислав

3.6 Григоренко Олег

3.7 Добровольська Вікторія

3.8 Довгань Дар'я

3.9 Каменецька Віолета

3.10 Карасьова Анастасія

3.11 Кравченко Володимир

3.12 Крикуненко Самір

3.13 Лінчицька Кароліна

3.14 Луганська Анастасія

3.15 Маленький Сергій

3.16 Маренич Катерина

3.17 Мулярець Поліна

3.18 Покормяк Сергій

3.19 Пономарьов Кирило

3.20 Рибас Ілля

3.21 Савчук Михайло

3.22 Сіненко Надія

3.23 Сукманов Олексій

3.24 Цвєтков Богдан

4. Переведені до 3б класу:

4.1 Внукова Вікторія Сергіївна

4.2 Войтишинюк Дмитро Сергійович

4.3 Гетьманов Олександр Олегович

4.4 Гроза Максим  Андрійович

4.5 Зарецький Дмитро Вікторович

4.6 Кравцов  Антон Сергійович

4.7 Кранін  Михайло Олексійович

4.8 Краснощок Артем Михайлович

4.9 Курпас Сергій Олександрович

4.10 Кушнір Владислав Юрійович

4.11 Лисенко Анжела Олександрівна

4.12 Манжелєєва Альона Володимирівна

4.13 Манжелєєва Анастасія Володимирівна

4.14 Мельников  Ярослав Вячеславович

4.15 Морнєв  Олександр Сергійович

4.16 Морнева Діана  Дмитрівна

4.17 Пархомов Мирон Олександрович

4.18 Петренко Іван Андрійович

4.19 Тимченко Аліса   Ігорівна

4.20 Тронов Іван Михайлович

4.21 Трофімов Володимир Дмитрович

4.22 Федорченко Ярослав Олександрович

4.23 Шестаков  Даніїл Вадимович

4.24 Юрченко Аліса  Олегівна

5. Переведені до 4а класу:

5.1 Алманова Софія Дмитрівна

5.2 Бібік Альбіна Олександрівна

5.3 Васильєва Діана Миколаївна

5.4 Воронцова Маргарита Олександрівна

5.5 Гречка Поліна Костянтинівна

5.6 Гуцкало Анастасія Андріївна

5.7 Денесюк Сніжана Сергіївна

5.8 Дідух Данило Дмитрович

5.9 Донцов Данило Сергійович

5.10 Дрожин Максим Костянтинович

5.11 Душин Ілля Дмитрович

5.12 Залюшна Софія Олександрівна

5.13 Козаков Михайло Дмитрович

5.14 Лебеденко Артем Сергійович

5.15 Орлова Ніка Ярославівна

5.16 Першина Влада Євгенівна

5.17 Сакіжанова Анастасія Олександрівна

5.18 Солдатова Ганна Андріївна

5.19 Сукманов Михайло Олегович

5.20 Тарасова Аліна Іванівна

5.21 Терліченко Яків Сергійович

5.22 Удоденко Данило Олександрович

6. Переведені до 4б класу:

6.1 Авраменко Кіра Артемівна

6.2 Більбас Вікторія Дмитрівна

6.3 Гаврилов Дмитро Михайлович

6.4 Гончарова Вікторія Володимирівна

6.5 Горохов Даніл Михайлович

6.6 Жилмасний Богдан Олександрович

6.7 Загорський Віталій Валерійович

6.8 Ісхаков Тимур Рустамович

6.9 Кафтанова Катерина Сергіївна

6.10 Климась Богдан Романович

6.11 Козаренко Захар Олексійович

6.12 Козирєва Дарина В'ячеславівна

6.13 Коноваленко Олена Миколаївна

6.14 Крикуненко Рукміна Володимирівна

6.15 Лаврентьєва Ярослав Володимирович

6.16 Мелешко Іван Іванович

6.17 Москвін Станіслав Анатолійович

6.18 Руденко Артем Сергійович

6.19 Смикова Марія Андріївна

6.20 Фіськова Надія Олександрівна

6.21 Шепель Вікторія Анатоліївна

6.22 Шепель Олександра Анатоліївна

6.23Шеховцова Євгенія Євгеніївна

7. Переведені до 5а класу:

7.1 Бондар Данило В'ячеславович

7.2 Веретеннікова Світлана Павлівна

7.3 Вєтрова Єлизавета Русланівна

7.4 Внуков Богдан Ібрагімович

7.5 Золотарьов Олексій Петрович

7.6 Коваленко Єгор Олександрович

7.7 Ковальчук Микита Юрійович

7.8 Кожухова Ольга Тарасівна

7.9 Кошелець Богдан Дмитрович

7.10 Курносов Владислав Олександрович

7.11 Лавренко Ірина Олександрівна

7.12 Псарьова Наталія Олександрівна

7.13 Пяткова Вікторія Станіславівна

7.14 Радченко Михайло Миколайович

7.15 Синиця Катерина Володимирівна

7.16 Соловйова Марина Олександрівна

7.17 Степаненко Дарина Валентинівна

7.18 Тюрін Віталій Геннадійович

7.19 Шимко Владислав Вікторович

8. Переведені до 5б класу:

8.1 Алєксєєва Аліна Максимівна

8.2 Антонов Єгор Михайлович

8.3 Баланда Данііл Анатолійович

8.4 Божко Олександр Дмитрович

8.5 Бондаренко Ярослав Андрійович

8.6 Верьовкін Дмитро Олександрович

8.7 Коваленко Олександра Дмирівна

8.8 Коноваленко Максим Миколайович

8.9 Краснощок Юлія Михайлівна

8.10 Ляхов Артур Сеогійович

8.11 Мачульська Карина Олександрівна

8.12 Набойченко Анастасія Дмитрівна

8.13 Романовська Софія Андріївна

8.14 Рєдкокаша Єлизавета Андріївна

8.15 Рибас Данііл В'ячеславович

8.16 Солодухіна Ангеліна Сергіївна

8.17 Семьонова Марія Євгенівна

8.18 Федоренко Владислава Андріївна

8.19 Фоменко Дмитро Віталійович

8.20 Худолєй Каміла Вадимівна

8.21 Циганкова Анастасія Юріївна

8.22 Ярощак Лілія Андріївна

9. Переведені до 6а класу:

9.1 Бернадська Дар’я Олександрівна

9.2 Габібулаєва Лідія Тагирівна

9.3 Голуб Руслан Володимирович

9.4 Горбаньова Вікторія Романівна

9.5 Горєтий Іван Євгенович

9.6 Денесюк Анастасія Сергіївна

9.7 Зоз Владислав Анатолійович

9.8 Кібальчич Наталія Леонідівна

9.9 Кірюхін Ярослав Володимирович

9.10 Ковчуг Тетяна Володимирівна

9.11 Кропівцев Ярослав Сергійович

9.12 Лавренко Данііл Олександрович

9.13 Медведєва Валерія Віталіївна

9.14Мордовцева Дарія Віталіївна

9.15 Мостовий Антон Петрович

9.16 Орлов Олег

9.17 Пономарьов Ярослав Артурович

9.18 Сергєєв Вячеслав Едуардович

9.19 Слободзян Валерія Вікторівна

9.20 Черкашин Давид Сергійович

9.21 Чижов Андрій Олександрович

9.22 Шинкаренко Денис Сергійович

10. Переведені до 6б класу:

10.1 Богатирьова Діна Олегівна

10.2 Верзун Вікторія Володтмирівна

10.3 Грідін Микита Андрійович

10.4 Дреєв Богдан Андрійович

10.5 Дохнянська Єлизавета Максимівна

10.6 Заволока Милана Сергіївна

10.7 Задирака Анжела  Володимирівна

10.8 Загорський Владислав Валерійович

10.9 Зарицька Тетяна Ігорівна

10.10 Ковтун Максим Романович

10.11 Лахов Кирило Едуардович

10.12 Лебідь Єлизавета Вікторівна

10.13 Лисакова Вікторія Олексіївна

10.14 Макогоненко Віталій Дмитрович

10.15 Петренко Даяна Максимівна

10.16 Пукуту - Мбунду Флоренсія

10.17 Рогозян Арсеній Русланович

10.18 Смирнов Микита Сергійович

10.19 Стрілець Любов Олегівна

11. Переведені до 7а класу:

11.1 Алтухова Ганна Сергіївна

11.2 Баклажов Єгор Анатолійович

11.3 Берге Данило Єгорович

11.4 Бородавкін Дмитро Дмитрович

11.5 Гетьманова Крістіна Олександрівна

11.6 Гречко Ксенія Костянтинівна

11.7 Грідін Данііл Миколайович

11.8 Духновський Євген Костянтинович

11.9 Живага Володимир Андрійович

11.10 Зубков Данило Сергійович

11.11 Каратюк Надія Євгенівна

11.12 Кожухова Олександра Тарасівна

11.13 Козловська Ганна Федорівна

11.14 Лінчицька Вероніка Сергіївна

11.15 Новіков Денис Юрійович

11.16 Петренко Вікторія Євгенівна

11.17 Пухно Вікторія Олександрівна

11.18 Разумовська Олена Дмитрівна

11.19 Таранська Світлана Сергіївна

11.20 Тилилим Богдан Сергійович

12. Переведені до 7б класу:

12.1 Бабенко Владислав Олександрович

12.2 Годунова Анастасія Миколаівна

12.3 Запорожець Аліна Сергіівна

12.4 Ільіна Віолета Сергіівна

12.5 Капітонов Андрій Олегович

12.6 Ключка Максим Сергійович

12.7 Ковчуг Арина Володимирівна

12.8 Кунченко Богдан Андрійович

12.9 Майор Олександр Дмитрович

12.10 Савєнок Єлизавєта Юріівна

12.11 Тауткєвічус Карина Олександрівна

12.12 Шевченко Дмитро Олегович

12.13 Юдіна Вікторія Романівна

12.14 Трофімов Денис Олександрович

13. Переведені до 8а класу:

13.1 Бадуров Руслан Олександрович

13.2 Васильєв Владислав Сергійович

13.3 Добровольський Олег Сергійович

13.4 Єжак Єгор Євгенович

13.5 Жовнір Іван Вікторович

13.6 Климентов Савелій Сергійович

13.7 Коваленко Валерія Дмитрівна

13.8 Корнєв Артем Андрійович

13.9 Лавренко Вікторія Вадимівна

13.10 Літовченко Микита Дмитрович

13.11 Розторгуєва Дар'я Володимирівна

13.12 Сметанкіна Олександра Володимирівна

13.13 Сонгулія Георгій Якович

13.14 Худолєй Альона Вадимівна

13.15 Чумак-Жунь Данііл Дмитрович

13.16 Шуліка Дмитро Віталійович

14. Переведені до 8б класу:

14.1 Бабенко Кирило Олексійович

14.2 Барабаш Сергій Сергійович

14.3 Бушуєв Юрій Андрійович

14.4 Вельшин Владислав Дмитрович

14.5 Кладко Артур Олексійович

14.6 Люлякова Анастасія Вячеславівна

14.7 Люлякова Ганна Вячеславівна

14.8 Малюк Роман Іванович

14.9 Орлов Данило Дмитрович

14.10 Петрунішин Ігор Романович

14.11 Роденкова Вікторія Андріївна

14.12 Сушко Аліна Олегівна

14.13 Ткаченко Дмитро Олександрович

14.14 Ткачов Олег Олегович

14.15 Чернишова Владислава Олександрівна

14.16 Шевченко Єлизавета Віталіївна

14.17 Шкарлет Аліна Андріївна

14.18 Шульга Орина Андріївна

14.19 Яблуненко Валерія Владиславівна

15. Переведені до 9а класу:

15.1 Беркут Владислав Володимирович

15.2 Водолажська Анастасія Євгенівна

15.3 Войтишинюк Дар′я Сергіївна

15.4 Григоренко Станіслав Олександрович

15.5 Денесюк Дмитро Валерійович

15.6 Ємельнов Антон Ігорович

15.7 Костюк Михайло Олегович

15.8 Петренко Тетяна Андріївна

15.9 Полякова Кристина Миколаївна

15.10 Поповіч Юрій Олексійович

15.11 Радченко Богдан Віталійович

15.12 Сокольський Олексій Володимирович

15.13 Хапьорська Анастасія Олексіївна

15.14 Циганок Ольга Сергіївна

15.15 Шеховцова Дар′я Євгенівна

16. Переведені до 9б класу:

16.1 Безкровна Евгенія Олександрівна

16.2 Бервінова Олександра Михайлівна

16.3 Берге Микита Єгорович

16.4 Боровський Ігор Миколайович

16.5 Головчанський Владислав Михайлович

16.6 Гусевська Ірина Володимирівна

16.7 Іваннікова Орина Олегівна

16.8 Карпенко Данило Сергійович

16.9 Кожумяка Владислав Володимирович

16.10 Костиря Крістіна Андріївна

16.11 Кушнір Володимир Дмитрович

16.12 Люлякова Любов Вячеславівна

16.13 Нанівська Олена Серггіївна

16.14 Нікіфіров Артем Олександрович

16.15 Семененко Сергій Сергійович

16.16 Фірсова Аліна Олександрівна

17. Переведені до 11 класу:

17.1 Анохін Андрій Олександрович

17.2 Беденко Дмитро Сергійович

17.3 Богова Аліна Олегівна

17.4 Васелега Олександр Сергійович

17.5 Ємельянов Денис Сергійович

17.6 Жалдаков Дмитро Андрійович

17.7 Живага Анастасія Андріївна

17.8 Жукова Юлія Євгенівна

17.9 Заїка Марина Сергіївна

17.10 Карімов Артур Рахімжанович

17.11 Коробова Катерина Костянтинівна

17.12 Котов Андрій Олександрович

17.13 Кушнір Єлизавета Юріївна

17.14 Лещенко Вікторія Ігорівна

17.15 Нєрєзова Єлизавета Володимирівна

17.16 Петрунова Катерина Павлівна

17.17 Пушкін Іван Олександр

17.18 Риженкова Анжеліка Сергіївна

17.19 Сіліванов Владислав Миколайович

17.20 Стрельцова Анастасія Олександрівна

17.21 Удовенко Ганна Ігорівна

17.22 Хмельницький Дмитро Богданович

17.23 Холоденко Андрій Віталійович

17.24 Чернявська Тетяна Андріївна

17.25 Яковченко Любов Олександрівна

18. Випущені з 9а класу:

18.1 Бордюг Юлія

18.2 Васильєва Владислава

18.3 Виблова Карина

18.4 Гречаний Микита

18.5 Кладко Дарʾя

18.6 Козакова Катерина

18.7 Коцар Дмитро

18.8 Літвінова Вікторія

18.9 Лук′яниця Даніїл

18.10 Панкін Микита

18.11 Пантюх Єлизавета

18.12 Покормяк Ганна

18.13 Севостьянова Вікторія

18.14 Сергієнко Єлизавета

18.15 Стуканьов Владислав

18.16 Ткаченко Дарʾя

18.17 Фіронов Артем

18.18 Чорнобривка Владислав

19. Випущені з 9б класу:

19. 1 Биданцева Маргарита

19.2 Герасименко Анастасія

19.3 Двізова Оксана

19.4 Дегтярьов Андрій

19.5 Журавльов Андрій

19.6 Карімов Богдан

19.7 Коваленко Кирило

19.8 Колесникова Мілена

19.9 Косинська Віолета

19.10 Кранін Данило

19.11 Маричева Поліна

19.12 Овчинніков Кирило

19.13 Панасюк Артем

19.14 Руденко Юлія

19.15 Сотніков Антон

19.16 Сухоруков Денис

19.17 Яремчук Ольга

20. Випущені з 11 класу:

20.1 Бірюк  Артем Олегович

20.2 Газе Альона Віталіївна

20.3 Головня Дмитро Миколайович

20.4 Голуб Валерія Володимирівна

20.5 Грінько Кирило В’ячеславович

20.6 Дегтярьов Олександр Андрійович

20.7 Запорожець Віра Сергіївна

20.8 Зарубін  Костянтин  Володимирович

20.9 Калуберда  Руслан Ігорович

20.10 Кащук  Олександр  Олександрович

20.11 Ковальова Аліна Сергіївна

20.12 Молочков  Олексій  Юрійович

20.13 Пронь Микита Ігорович

20.14 Севостьянов Владислав Володимирович

20.15 Сергієнко Ольга Сергіївна

20.16 Стародаєв  Сергій  Сергійович

20.17 Супрун Марія Сергіївна

20.18 Тронова Марія Михайлівна

20.19 Хлудєєв Володимир Володимирович

20.20 Чайка Тетяна Володимирівна

20.21 Черкашина Валерія Сергіївна

20.22 Чумаченко  Оксана  Андріївна

20.23 Юрченко Сергій Сергійович

Категорія: Документи | Додав: Admin (15.06.2016)
Переглядів: 300 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Карта сайту
Актуально
Календар
На нашому сайті
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 416

Copyright MyCorp © 2017